Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi + 5 Yedek

Marka : Gillette
İndirim Oranı : %56 İndirim
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)

Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi + 5 Yedek

Gillette iki bıçaklı kullan at tıraş bıçağı ile Gillette MACH3 Turbo tıraş makinesi arasındaki fark nedir?
İki bıçaklı Gillette kullan atlarından farklı olarak, Gillette MACH3 Turbo daha keskin bıçaklar içerir . Daha az tahrişe sebep olur ve daha sinekkaydı bir tıraş sağlar. Turbo Kesici Bıçaklar sakalları daha kolayca keserek inanılmaz rahatlık ve daha az takılma ve çekilme hissi verir.

Gillette MACH3 Turbo ile Gillette Fusion arasındaki fark nedir?
Gillette Fusion’da , Gillette MACH3 Turbo’nun aksine, bıçak başına düşen basıncı azaltmak için birbirine daha yakın yerleştirilmiş beş bıçak bulunur ve zorlu bölgeler için arka yüzeyinde hassas düzeltici bıçağı vardır.

Tıraş olmak için sıcak su mu, soğuk su mu yoksa ılık su mu kullanmak daha iyidir?
Ilık su sakalları nemlendirmek için en iyi tercihtir. Sakalları ılık suyla ıslatmak onları yumuşatır ve genişlemesini sağlar, böylece sakalları kesmek %70 oranında kolaylaşır. 

Tıraş makinesinden kaynaklanan yanmadan kaçınmanın en iyi yolu nedir?
Tıraş olmadan önce cilt gerektiği gibi hazırlanmamış veya tıraş makinenizdeki bıçak körelmiş ise tıraş makinesine bağlı yanma yaşama olasılığınız daha yüksektir. Tüyleri üç dakikaya kadar ılık suda nemlendirin ve bol miktarda tıraş jeli uygulayın. Ayrıca, ilk körelme veya rahatsızlık yaşama belirtisinde tıraş makinenizin bıçağını değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Tıraş olmak tüylerinizin daha kalın çıkmasına neden olur mu?
Gillette’te görevli bilim insanları tıraş olmanın hem erkek hem de kadınlarda tüy uzaması, dokusu ve rengi üzerindeki etkilerine dair kapsamlı testler yürütmüştür. Bu testlerde tıraş olmanın tüyün uzama hızını, dokusunu ve rengini etkilemediği kanıtlanmıştır. Öte yandan, tıraş olmak, yeniden uzayan tüylerin ucunun şeklini değiştirir; bu durum başlangıçta tüy yeniden uzarken dokunulduğunda, verdiği hissi değiştirebilir. Ancak tüy tamamen yeniden uzadığında önceki durumuna geri döner.

En iyi tıraşa ulaşmak için hangi yöne doğru tıraş olmam gerekir?
Erkeklerin yüzündeki tüyler genellikle farklı yönlerde uzar. Tıraşa başlarken tüylerin çıkış yönünde hafif, nazik hareketler uygulayın. Ardından, gerekirse, daha da sinekkaydı bir tıraş için tüylerin çıkış yönünün tersine tıraş olun.