HAKKIMIZDA

Kişisel Sepet olarak 2019 yılında kurulduk, ekibimizde kişisel bakım konusunda uzman, genç ve dinamik beyinler yer aldığı için kendimize güvenimiz tamdır. Kişisel Sepet, kişisel bakım ürünleri konusuna dünyaca ünlü seçkin markaları en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterileri ile buluşturmak için yola çıkmıştır.

 

Anne ve bebek bakımı, ağız ve diş sağlığı, cilt bakımı, cinsel sağlık, vücut ve saç bakımı, besin takviyeleri, medikal ürünler gibi birçok alanda geniş ürün yelpazesi ile çeşitlilik sunan Kişisel Sepet, satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunan uzmanları ile %100 müşteri memnuniyeti garantisini hedeflemektedir. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin orijinal ve faturalı olduğunu belirtmek isteriz.

 

Kurulduğu günden bu yana kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen Kişisel Sepet kişisel bakım ürünleri konusunda en güvenilir ve en hızlı hizmeti en ekonomik koşullarla sunmak, rekabet halinde olduğu sektörü büyütmek ve hizmet kalitesini yükseltmek için soluksuz çalışmaktadır.

 

Her türlü sorularınız için 0553 220 57 02 no’lu telefondan veya 0850 305 26 24 no'lu WhatsApp hattından ya da musteri.hizmetleri@kisiselsepet.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.